facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
0532 138 7347
BÖLGELER

Mardin Evden Eve Nakliyat

Mardin Evden Eve Nakliyat firması olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanarak yılların katmış olduğu değer ile sizlere kaliteli ve güvenilir bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Taşınma öncesi firmamızı 1-2 iş günü içerisinde randevu aldıktan sonra müşterimizin belirttiği tarihte eksper elamanımız gelir.Mardin Evden Eve Nakliyat buradaki amacımız taşınma günü bir sorun ve aksilik yaşanmamasıdır ezper ev içindeki tüm eşyaları bir liste haline getirerek not eder ve gerekli taşınma programı hazırlanır.Bu program taşınma gününde gelecek personel sayısı eşyaların sarılmasında kullanılacak ambalaj malzemesinin miktarının sayısını belirler.Müşterimize evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgi verildikten sonra sözleşme yapılır ve müşterimizin belirttiği tarihte taşınma işi gerçekleşir.Mardin Evden Eve Nakliyat

1-Mardin Evden Eve Nakliyat bünyesinde çalışan usta marangoz ve taşıyıcı elamanlarımız sayesinde ev içerisinde bulunan mobilyaların demonte yapılarak tek tek ambalaj yapılır ve taşınmaya hazır hale getirilir. Yeni taşınmış olduğunuz eve Mardin Evden Eve Nakliyat ın usta marangoz ekibi mobilyalarınızı sizin istediğiniz yerlere montaj işlemini gerçekleştirir.

2- ev içerisinde bulunan cam olan eşyalarınız tek tek sarılarak özel köpüklü koliler içerisine yerleştirilerek çabuk kırılacak eşyaların kırılması engellenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

 

3-Mardin Evden Eve Nakliyat beyaz eşyalar grubu arasındaki buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, ocak gibi eşyalarımız özel havalı naylonlara sarılarak çarpmalarda bulunan ezilme ve çizilmelere karşı korunarak taşınmaya hazır hale getirilir.

4- Saksı ve çiçekleriniz toprakları dökülmeden yaprakları kırılmayacak şeklilde özel fıçılarımız yardımıyla taşınır.

5-Mardin Evden Eve Nakliyat Taşınma sırasında eşyanız zarar görme gibi bir unsur oluşur ise eşya eğer onarılabilecek durumda ise onarılır eğer onarılmayacak bir şekildeyse eşyanın aynısının yenisi alınır ve müşterimize teslim edilir.

6-{Şehir içi,şehirler arası tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız sigorta dahilinde taşımacılık hizmeti yürütmektedir.

 

BÖLGELER

Mardin Evden Eve Nakliyat | BÖLGELER | Demir 47 Nakliyat 0 532 138 7347 | Mardin Evden eve Nakliyat|