facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
0532 138 7347
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

Demir47 Nakliyat | Neler Yaparız ?

Yıllardan beri evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Demir47 Nakliyat, Türkiye’nin öncü ve köklü evden eve ve ofis nakliye şirketlerinden biridir. Demir47 Nakliyat hizmetinin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Çalışanlarımızın yeteneklerinden ve gücünden azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin ön planda olduğu bir çalışma ortamı yaratmak kuşaklar boyu Demir47 Nakliyat devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Yılların verdiği tecrübe ile  sektöründe yeni bir çağ açan Demir47 Nakliyat gelişen çağdaş teknoloji ile birlikte sizlere son model, zamandan ve bütçeden tasarruflu evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

,

Mardin Fuar Taşımacılığı

Demir47 Nakliyat | Mardin Fuar Taşımacılığı Siz değerli saygı değerli fuar işi yapan müşterilerimize son sistem dizayn edilmiş son model araçlarımızla fuar için tasarlanmış araçlarımızla sizlere elaman ve kamyon kiralamaktan ve işinizi yapmaktan gurur duyuyoruz.

Devamı
,

Mardin Ev Eşyası Depolama

Demir47 Nakliyat | Mardin Ev Eşyası Depolama Mardin ev eşyası depolamak baya riskli bir iş olmakta sizin değerli eşyalarınızı biz Demir47 Nakliyat olarak yurt dışı seyahetlerinizde tatil sırasında veya başka dolaylardan dolayı sebeplerden kaliteli eşyalarınızı son sistem amblaj malzemelerini kullanarak paketleyerek taşıma işlemine getiriyoruz ve sonrasın hava rütübet geçirmeyen özel odalarımıza eşyalarınızı yerleştiriyoruz  

Devamı
,

Mardin Asansörlü Taşımacılık

Demir47 Nakliyat | Mardin Asansörlü Taşımacılık Mardin başta olmak üzere 7/24 expertz hizmeti sunan firmamız kalitede ödün vermeden çalışan 10 personel çalışan 2marangoz ve 2 şöför personel hizmeti sunan çalışma arkadaşlarımızlar siz saygı değer ankara halkına, Demir47 Nakliyat, hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz Demir47 Nakliyat olarak mardin modüler asansör hizmetini siz saygı değer müşterilerimize sunmaktan gurur ve sevinç içerisinde çalışmaktan son dere onunlanıyoruz.      

Devamı
,

Mardin Kurumsal Taşımacılık

Demir47 Nakliyat | Mardin Kurumsal Taşımacılık Demir47 Nakliyat sektörü tamamen güven ve titizlik ile yürütülen bir sektördür. Kurumsal taşımacılık yaptırma işlemlerinizi firmamız ile, nerede olursanız olun güvenle yaptırabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş ahlakı ile her zaman güvenli ve sigortalı taşımacılık yapmışızdır. Bizim için her şeyden önce eşyalarınızın zarar görmemesi ön planda tutulmaktadır. evden eve nakliyat Bunun için sağlam bir zemin hazırlanmalıdır. Hazırlanacak bu sağlam zemini de firmamız ile gerçekleştireceğiniz mütabakat ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal taşımacılık hizmeti diğer taşıma hizmetleri gibi basit yapılmamaktadır. Kurumsal eşyalarınızın düzen ve nizamı düzgün ayarlanmalıdır. Aksi halde rastgele yapılan taşıma işlemlerinde ofis içindeki bütün düzeniniz alt üst olabilir. Hem iş düzeniniz hem de ruhsal sağlığınız için güvenilir firmalar ile taşımacılık yaptırmak çok önemlidir. İşinin uzmanı kişiler ile çalışmak her zaman önem arz etmektedir.            

Devamı
,

Mardin Şehirlerarası Taşımacılık

Demir47 Nakliyat | Mardin Şehirlerarası Taşımacılık Mardin Başta olmak üzere Tüm türkiyenin tüm il ve ilçelerine kesintisiz nakliyat hizmeti sunmaktayız.parça eşya taşıma ve Başkent jet nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize tam bir stres olan taşınma işlemini rahat bir şekilde sunmaktayız. Tüm türkiyenin 81ilinede uzman kadromuzla sizlere 7/24 hizmet sunuyoruz . doğusundan batısına iç anadolusundan güneydoğusuna batısından egesine siz değerli saygı değer müşterilerimize son teknoleji modüler asansörlerimizle hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyatta, Demir47 Nakliyat, uzman kadromuzla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz  

Devamı
,

Mardin Ofis Taşımacılığı

Demir47 Nakliyat | Mardin Ofis Taşımacılığı Demir47 Nakliyat olarak Mardin'in tüm semtlerindeki ofisini,büronuzu çalışma alanınızdaki her yeritaşımaktan gurur duymaktadır. Özellikle karışmasını istemediğiniz dosyalar,evraklar vs ,Mardin ofis taşıma sırasın'da hiçbir dosya ve evrak kaybına uğramadan herşey sizin isteğiniz üzere paketlenerek ve tekrarında isteğiniz üzere yerleşimi sağlanmaktadır .          

Devamı
Neler Yaparız | Demir 47 Nakliyat 0 532 138 7347 | Mardin Evden eve Nakliyat|